Prosinec 2012

Díl 2/03

31. prosince 2012 v 17:00 Časopisy 2003

Květ slibu

Čarodějky zjišťují, že se otevřel nový Portál. Také zmizela Cornelia. Děvčata se rozhodnou, že ji najdou.

Cornelia se mezitím setkala v Meridianu s Elyon. Vzpomínají na minulost a vysvětlují si nedorozumění.

Přichází Caleb. Po jeho projevu vzbouřenci uznají Elyon za svou královnu. Upřímné setkání budoucí královny s poddanými bohužel naruší útok Fobosových vojáků. V pravý čas se objeví ostatní Čarodějky a společně útočníky porazí.

Při audienci Fobos neskrývá svou nespokojenost. Poskytne Cedrikovi poslední šanci, aby přemohl Čarodějky.

Děvčata se s úlevou chystají k návratu do Heatherfieldu. Kromě Cornelie, která se s těžkým sedcem loučí s Calebem.

Will se rozhodne vyjasnit problém něžného lístku od Jackie. Má velkou radost, když se ukáže, že Matt se o krásnou majitelku velkého bernardýna nezajímá.

Elyon se vydá do Fobosova paláce. Bratr ji vítá s otevřenou náručí a plánuje korunovaci budoucí královny. Neskrývá se za tím nějaký úskok?

Díl 1/03

27. prosince 2012 v 17:00 Časopisy 2003

Čas shledání

Will zastupuje Mattova dědečka v prodejně se zvířaty. Setkala se tam s hezkou dívkou, která zanechala Mattovi vřelý dopis. Will zuří.

V téže době Cornelia najde svůj starý deníček a vzpomíná na chvíle strávené s Elyon. Na jedné stránce uvidí portrét kluka ze svých snů a kamarádčino věnování. "Jendoho dne ho potkáš. Elyon"

Cornelia se rozhodne vrátit do Meridianu a najít Elyon. Protože žádná z děvčat se nechce s Fobosovou sestrou znovu setkat, vrací se do Jiného světa s Vathekem, který přešel na stranu povstalců.

Místo Elyon Cornelia nachází kluka z svých snů. Je vůdcem obyvatel Meridianu, kteří se chtějí dostat na Zemi.

Elyon se rozhodne osobně zjistit, proč Fobosovi poddaní tolik trpí a chtějí proniknout Sítí. Nikdo nevěří, že je zákonitá dědička trůnu Jiného světa. Nečekaně potká Cornelii a povstalce obklíčené Fobosovou gardou. Obě čarodějky spojí své síly a útočníky vyřídí.

Díl 12.

24. prosince 2012 v 21:00 Časopisy 2002

Invaze

Will sepisuje seminárku, kterou jí uložil Collins. Vypla si mobil a tak jí ostatní nemohou sehnat. Nakonec se ale rozhodnou jít k paní Rudolphové bez ní. Ta jim poví, co se děje v Meridianu a že se chystá invaze povstalců do Heatherfieldu. Řekne jim i kdy vše propukne, neví však kde. Děvčata chtějí použít mapu, ale bez Srdce Kondrakaru je jim k ničemu. I tak jim ale dojde, že jde o Cedrikovo knihkupectví.

Děvčata nemají moc času a snaží se najít Will. Ta mezitím odevzdá seminárku profesoru Collinsovi, kterého zastihne u nich doma a pak se vydá do bazénu. Cestou však zjistí, že s jejím telefonem není něco v pořádku. Věra ho očarovala. Will jde tedy za ní, aby zjistila, co je zač. A dozví se to, je to přeměněná Elyon. Elyon pomocí své síly vytvoří z vody veliký vír a lapí Will. V tom ale přichází Irma, která se rozhodla Will hledat právě v bazénu. Will je zachráněna a Elyon opět mizí.

Na to se Will a Irma setkají s ostatními, konečně změní podobu a vydají se do knihkupectví. Tam už je čeká Elyon a zavede je až do velkého labyrintu. Čarodějky se snaží vymotat z bludiště, ktaž v tom Will ucítí slabost a ví, že invaze už začala. Narazí na vzbouřence, kteří je zpočátku chtějí chytit. Náhle se objeví také Cedrik a Elyon. Vzbouřenci lapí Cedrika a chtějí ho zabít. V tom ale Will zaječí NE a Srdce Kondrakaru se rozzáří. Skrze Will promluví jakýsi hlas a vzbouřenci ji uvěří. Cedrik toho využije a pokusí se Will zabít. Do cesty mu ale vstoupí Vathek, který se měl původně vzbouřit jen na oko, ale vzbouřil se doopravdy. Na to Čarodějky uzavřou portál.

Druhého dne děvčata probírají předešlý den. Cornelia řekne Will, že jí teprve včera večer došlo, že musel existovat důvod, proč Srdce Kondrakaru svěřili právě Will. Taranee se snaží vyfotit motýla a v tom uvidí krabičku s jejím jménem a opodál pohledného hocha z Uriovi bandy, který se na ni usmívá. Otevře krabičku a z ní vylétne motýl...Díl 11.

19. prosince 2012 v 21:00 Časopisy 2002

Lži a přeludy

Will trénuje plavání v bazénu. Pomáhá jí Věra, která zastupuje její trenérku. Po dalším skvěle zaplavaném úseku slyší Will skvělou zprávu. Věra ji přihlásila k okresnímu přeboru.

A právě teď se svět Will začíná hroutit. Matka není nijak nadšena dceřinnou účastí na závodech.

Will se hádá s kamarádkami, a její poslední naděje - Matt dává přednost zkoušce své skupiny před schůzkou s děvčetem. Will neví, že je to součást Cedrikova úskočného plánu. A Věra je Elyon v podobě mladé trenérky.

Současně na Cedrikův návrh Vathek proniká do řad maridiánského podzemí, aby vzbudil nenávist ke Strážkyním mezi obyvateli Jiného světa.

Při přestávce Čarodějky nečekaně potkají paní Rudolphovou. Aby všechno vysvětlila, učitelka je pozve k sobě domů. Proč se paní Rudolphová vrátila? Podaří se úskočný plán Cedrika a Elyon?

Díl 10.

18. prosince 2012 v 21:00 Časopisy 2002

Věčné jaro (část druhá)

Cedrikovou zásluhou jsou Čarodějky uvězněné v obraze. Tam potkají Eliáše - Fobosova dvorního malíře, rovněž zakletého knížetem Meridianu.

Čarodějky ukují mistrný plán a rozhodnou se oživit Eliášův obraz. Proto musí získat z plátna poslední slzu.

Vzteklý Cedrik pošle proti Čarodějkám Lovce Frosta. Ale šikovné Strážkyně si s ním poradí. Frost odpřísáhne strážkyním pomstu.

Mezitím Uria a jeho parta padne do rukou policie. Policisté vyslíchají hochy a nevěří vyprávění o netvorech v muzeu.

Nakonec díky soudkyni Cookové, matky Taranee, za zničení exponátů musejí hoši pracovat v muzeu.

Všechny tyto události pozoruje Cedrik. Zuří a rozhodne se přemoci Čarodějky jinak. Jaký použije úskok?Díl 9.

17. prosince 2012 v 21:00 Časopisy 2002

Věčné jaro (část první)

Plch se přejedl sušenkami... Will nezbývá nic jiného, než vydat se do obchodu se zvířaty k Mattovu dědečkovi, který zde provozuje také nemocnici pro zvířata. Potká samozřejmě také Matta, který ji zpočátku nevidí moc rád, po předešlých událostech. Mattův dědeček Will nabídne, že u něho může vypomáhat a tak si něco také přivydělat.

Irma zatím musí čelit rozhodnutí své astrální kapky, jís s Martinem na rande. Nakonec jde a zpočátku je velmi otrávená. Pak si ale s Martinem ujasní, že budou jen přáteli a uzná, že není zas tak špatný. Mirtin ji vezme do muzea, kde potkají tvora z Meridianu, který Irmu pozná (nazve ji strážkyní).

Na to se Irma sejde s ostatními, aby to probraly. Večer se pak vydávají do muzea, hledat další portál. Padnou však do pasti Elyon a Cedrikovi, kteří je uvězní v obraze.

Do muzea se mezitím vplížil také Uria a jeho banda hledat netvora, který tam byl spatřen. A naleznou ho...

Díl 8.

16. prosince 2012 v 12:00 Časopisy 2002

Síla ohně! (část druhá)

V Meridianu uvězněná Taranee spolu s Elyon pozorují žívot svých kamarádek v Heatherfieldu. Neví, že jsou to jen astrální kapky, a že skutečné Čarodějky jí jdou na pomoc! Je přesvědčená, že na ni už dávno zapoměly...

Nejméně podařená astrální kapka Will má potíže. Ztratila návod, kde měla napsáno, co má dělat a co ne. Napřed políbila Matta a potom mu před celou školou dala facku. Chudák kluk vůbec nechápe, co se děje!

Čarodějky konečně dorazily k místu, kde je uvězněná Taranee. Padly však do pasti Cedrika a Elyon. Uzavřené v průhledných bublinách se nemohou spojit s kamarádkou. Tu poprvé potkají Šeptáky - zlé bytosti z doprovodu Fobose, knížete temnoty. Když Taranee spatří kamarádky, pomocí ohně se osvobodí a bojuje se silami temnoty. Cedrik a Elyon musí nakonec ustoupit.

Vítězná děvčata se vracejí do Heatherfieldu a spojují se se svými dvojnicemi. Maléry nenadělala jen astrální kapka Will. Ukáže se, že dvojnice Irmy si domluvila rande s Martinem. Půjde Irma na to romantické rande? A jak bude pokračovat přátelství Matta a Will?

Díl 7.

15. prosince 2012 v 12:00 Časopisy 2002

Síla ohně! (část první)

Zdánlivě se neděje nic neobvyklého. Astrální kapka dokonale nahradila Taranee. Čarodějky se však rozhodly, že se pro kamarádku vrátí a osvobodí ji.

Portál v domě paní Rudolphové je bohužel uzavřen. Hay-Lin tam odkryla svůj neobyčejný dar - když uslyší oblíbenou melodii jiných lidí, vidí jejich vzpomínky.

Will zanechala v Mattově zahradě svého plcha. Kdoví, jestli se z Meridianu vrátí, a zvířátko musí mít domov.

Srdce Kondrakaru ukázalo děvčatům místo s dalším portálem - Lasturovou jeskyni. Čarodějky tam vytvořily astrální kapky, které je nahradí během pobytu v Jiném světě. Jsou dokonalé - kromě dvojnice Will, která si nic nepamatuje.

Posléze proniknou do Meridianu. V šatech ušitých Hay-Lin nebudí podezření. Podaří se jim najít Taranee a osvobodit ji z Cedrikových osidel?


Díl 6.

14. prosince 2012 v 12:00 Časopisy 2002

Jiný svět

Will a její kamarádky zjistily, že paní Rudolphová je netvorem z Jiného světa. V jejím domě je další portál.

Při mimořádném setkání v domě Cornelie čarodějky otevřely tajemnou knihu, ve které je Fobosova pečeť - vyzařující zlou energii. Avšak i tentokrát Srdce Kondrakaru pomohlo děvčatům přemoci zlo.

Talisman Will zavedl čarodějky ještě jednou do domu Elyon. Tam se ukázalo, že Fobosova pečeť je klíčem k Jinému světu. Děvčata se ho rozhodla navštívit.

V pochmurném Meridianu čarodějky potkaly Cedrika a... Elyon.

Taranee se chytila do pasti. Ostatní dívky se spasily útěkem. Doma vytvořily dvojnici Taranee, aby nikdo nic nepoznal. Rozhodly se vrátit pro přítelkyni zanechanou v Jiném světě. podaří se jim osvobodit ji ze spárů Frosta?

Díl 5.

13. prosince 2012 v 12:00 Časopisy 2002

Jiná dimenze

Čarodějky se sešly k procvičení svých magických schopností.

Kromě světa magie však existuje i svět reálný. Will má problémy s matematikou. Paní Rudolphová jí navrhuje doučování tohoto předmětu.

Při návratu ze školy Will spatří v restauraci svou matku, jak se drží za ruku s učitelem. Velice ji to překvapí a pobouří.

Irma a Taranee mezitím vklouzly do domu učitelky matematiky. Není paní Rudolphová netvorem a nechce vlákat Will do pasti pod záminkou opakování? Musí to zjistit.

Paní Rudolphová opravdu skrývá nějaké tajemství. Jaké?