Díl 12.

24. prosince 2012 v 21:00 |  Časopisy 2002

Invaze

Will sepisuje seminárku, kterou jí uložil Collins. Vypla si mobil a tak jí ostatní nemohou sehnat. Nakonec se ale rozhodnou jít k paní Rudolphové bez ní. Ta jim poví, co se děje v Meridianu a že se chystá invaze povstalců do Heatherfieldu. Řekne jim i kdy vše propukne, neví však kde. Děvčata chtějí použít mapu, ale bez Srdce Kondrakaru je jim k ničemu. I tak jim ale dojde, že jde o Cedrikovo knihkupectví.

Děvčata nemají moc času a snaží se najít Will. Ta mezitím odevzdá seminárku profesoru Collinsovi, kterého zastihne u nich doma a pak se vydá do bazénu. Cestou však zjistí, že s jejím telefonem není něco v pořádku. Věra ho očarovala. Will jde tedy za ní, aby zjistila, co je zač. A dozví se to, je to přeměněná Elyon. Elyon pomocí své síly vytvoří z vody veliký vír a lapí Will. V tom ale přichází Irma, která se rozhodla Will hledat právě v bazénu. Will je zachráněna a Elyon opět mizí.

Na to se Will a Irma setkají s ostatními, konečně změní podobu a vydají se do knihkupectví. Tam už je čeká Elyon a zavede je až do velkého labyrintu. Čarodějky se snaží vymotat z bludiště, ktaž v tom Will ucítí slabost a ví, že invaze už začala. Narazí na vzbouřence, kteří je zpočátku chtějí chytit. Náhle se objeví také Cedrik a Elyon. Vzbouřenci lapí Cedrika a chtějí ho zabít. V tom ale Will zaječí NE a Srdce Kondrakaru se rozzáří. Skrze Will promluví jakýsi hlas a vzbouřenci ji uvěří. Cedrik toho využije a pokusí se Will zabít. Do cesty mu ale vstoupí Vathek, který se měl původně vzbouřit jen na oko, ale vzbouřil se doopravdy. Na to Čarodějky uzavřou portál.

Druhého dne děvčata probírají předešlý den. Cornelia řekne Will, že jí teprve včera večer došlo, že musel existovat důvod, proč Srdce Kondrakaru svěřili právě Will. Taranee se snaží vyfotit motýla a v tom uvidí krabičku s jejím jménem a opodál pohledného hocha z Uriovi bandy, který se na ni usmívá. Otevře krabičku a z ní vylétne motýl...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama