Díl 12/03

4. února 2013 v 17:00 |  Časopisy 2003

Buď navždy (část druhá)

Čarodějky bojují s Cedrikem. Ten zároveň hlídá korunu a Hay Lin ji nečekaně objeví.

Mezitím Elyon bojuje s Fobosem. Fobos ji silami nemůže porazit. Začnou rozmlouvat a Fobos ji ve chvilce nepozornosti udeří kamenem do hlavy.

Hay Lin vzala Cedrikovi korunu a ten se ji snaží získat zpátky. Bez ní Fobos nemůže Elyon nijak ublížit. Taranee se mezitím snaží telepaticky spoit s Elyon aby zjistila, co se děje. Elyon je spoutána ale nic jí není.
Cedrik je mnohem silnější a Čarodějky přemýšlejí jak ho oslabit. Pak ale Will dostane nápad. Řekne Cedrikovi, že mu korunu vrátí. V průběhu hovoru na Cedrika zaútočí a než se vzpamatuje nasadí mu korunu na hlavu. Ta mu odejme všechnu sílu a Cedrikovi se vrátí původní podoba. Je poražen.

Čarodějky pomocí svých sil osvobodí korunu z Fobosova kouzla. Pak se přesunou zpět za Fobosem a Elyon a nasadí Elyon korunu na Hlavu. Ta získává nekonečnou moc, osvobodí se a její světlo ozáří celou oblohu. Obyvatelé Meridianu vědí že jsou osvobozeni a vydají se k paláci. Elyon spoutá Fobose a předstoupí před svůj lid. Zruší všechna Fobosova zlá kouzla a osvobodí všechny zakledé obyvatele Meridianu.

Čarodějky i s vězni jsou přesunuti do Kondrakaru. Mise je ukončena a vězni uzamčeni. Věštec zruší velkou síť, již není zapotřebí.

Dívky se vracejí do Heatherfieldu. Co ale bude dál když je jejich poslání u konce?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wilhelminawill wilhelminawill | Web | 11. února 2013 v 11:32 | Reagovat

Máš moc pěkný blog. Jen tak dál. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama